logo

Zakázkový vývoj software

Nabízíme vývoj serverových aplikací na platformě Java EE s Spring Frameworku. Zaměřujeme se na oblast zabezpečení (ověření identity a autorizace transakce) a na zakázkový vývoj informačních systémů. Pracujeme na projektech pro široké spektrum zákazníků, od malých obchodních společností, přes dynamické start-up společnosti až po velké bankovní instituce.

javaEE_logo
spring_logo

Vývoj chytrých aplikací

Vyvíjíme chytré aplikace pro analýzu velkých dat (BIG DATA). Naše aplikace využívají strojové učení a distribuované zpracování k přeměně velkých a nestrukturovaných dat v cenné znalosti. Pro vývoj chytrých aplikací používáme jazyk Python a jeho knihovny pro datové analýzy. V této oblasti intenzivně spolupracujeme s akademickou sférou, kde se podílíme na výzkumu možností využití strojového učení v lékařské diagnostice.


python_logo
flask_logo

Outsourcing IT

Nabízíme také IT služby ve formě outsourcingu. Pokud chcete snížit své náklady na IT nebo pokud nedisponuje odbornými IT zaměstnanci je outsorcing IT určen přímo pro vás. Zpracujeme řešení konkrétních problémů přímo na míru.

mobilJednatel: Ing. Martin Burdík
mobil+420 605 113 935
emailmartin.burdik@principiasolutions.cz
mobilProjektový Manažer: Ing. Josef Večeřa
mobil+420 606 737 249
emailjosef.vecera@principiasolutions.cz

mapa PRINCIPIA SOLUTIONS s.r.o.
Technologický park Progress
Holešovská 1691
769 01 Holešov

Sledujte nás na sociálnich sítích: